DOPRAVA ZDARMA NAD 500 KČ!

Origami Calico Daga

Calico barevný origami set tvoří kvalitní italské papíry Fedrigoni s Calico ručním potiskem.
Papíry jsou pro Vás přichystány v klasickém rozměru 15 x 15 cm.
Všechny vzory použité na barevných origami papírech jsou ručně tištěné sítotiskovou technikou, které poskytuje vysokou schopnost zobrazení detailů.

Jeden barevný set obsahuje 7 stejných papíru spolu s jednoduchým návodem. Díky tomu je set i vhodným dárkem, neboť obdarovaný může začít okamžitě skládat.

Papír  Fedrigoni 
Set  7 ks papíru
Velikost  15 x 15 cm
Materiál  papír, sklo
Barva  šedá/červená
Vyrobeno  ČR

 

Zdroj, foto a design: Calico 

Skladem (3 ks)
Kód: 3291
Značka: Calico
110 Kč / ks 90,91 Kč bez DPH
Kategorie: DOPLŇKY

Designérské studio CALICO vzniklo v lednu roku 2012 a zabývá se ručním tiskem historických nekonečných vzorů. Výrobky se vyznačují materiály prvotřídní kvality, exklusivitou ručního zpracování a vysokou estetickou hodnotou, kterou zaručují pečlivě vybírané vzory. Studio Calico vlastní sbírku několika set historických vzorů, které re-designuje a znovu používá v mnoha barevných kombinacích. Všechny produkty studia jsou ručně vyráběné a jak po materiálové, tak po technologické stránce splňují ty nejnáročnější požadavky. I tyto dvě kritériá z nich tak tvoří luxusní výrobky. Kromě sítotiskové dílny se Calico věnují unikátní, dnes již téměř zaniklé metodě – kartounovému tisku. Jako jedni z mála na světě se snaží zachovat tuto původní technologii, používanou v tradičních kartounových továrnách, „kartounkách“, jejichž rozmach udělal z českých zemí v době průmyslové revoluce jedno z textilních center. Kartounový tisk byl dříve využíván výhradně pro potisk textilu (ubrusy, šátky, metrový textil a další), jako vedlejší produkt však vznikal i potištěný papír (vylepování vnitřku kufrů, předsádky knih a jiné). Studio CALICO se zaměřuje přednostně na ruční potištění papírových materiálů a výrobků.

Mezi výrobky najdete jak samotný potištěný papírový materiál – potahové papíry, tak i samotné produkty, s ručním potiskem (zápisníky, desky, tubusy…).

text a foto zdroj: Calico

StudioCalico

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: