DOPRAVA ZDARMA NAD 500 KČ!

Zápisník Calico Asevo, tečkovaný

Asevo, to je zápisník od Calico.  
 
Řada unikátních zápisníků Calico, které mají originální konstrukci knižní vazby. Jejich desky jsou potaženy papíry s ručním tiskem. 

K zápisníkům přistupujeme komplexně a svébytnou vizuální podobou podporujeme vysoce kvalitními materiály. Potah a předsádky jsou z papíru, který je potištěn sítotiskem. Knižní blok je z vysoce kvalitního papíru Fedrigoni Arcoprint, který má příjemný odstín a strukturu povrchu. Blok má tečkovanou lineaturu.
 
Rozměry  22 x 16,5 cm
Papír  Arcoprint Edizoni Avorio 1,7 (90 g/m2)
Počet stran  128
Vyrobeno  ČR
 
Zdroj, foto a design: Calico 
Skladem (1 ks)
Kód: 4965
Značka: Calico
390 Kč / ks 322,31 Kč bez DPH
Kategorie: DOPLŇKY

Designérské studio CALICO vzniklo v lednu roku 2012 a zabývá se ručním tiskem historických nekonečných vzorů. Výrobky se vyznačují materiály prvotřídní kvality, exklusivitou ručního zpracování a vysokou estetickou hodnotou, kterou zaručují pečlivě vybírané vzory. Studio Calico vlastní sbírku několika set historických vzorů, které re-designuje a znovu používá v mnoha barevných kombinacích. Všechny produkty studia jsou ručně vyráběné a jak po materiálové, tak po technologické stránce splňují ty nejnáročnější požadavky. I tyto dvě kritériá z nich tak tvoří luxusní výrobky. Kromě sítotiskové dílny se Calico věnují unikátní, dnes již téměř zaniklé metodě – kartounovému tisku. Jako jedni z mála na světě se snaží zachovat tuto původní technologii, používanou v tradičních kartounových továrnách, „kartounkách“, jejichž rozmach udělal z českých zemí v době průmyslové revoluce jedno z textilních center. Kartounový tisk byl dříve využíván výhradně pro potisk textilu (ubrusy, šátky, metrový textil a další), jako vedlejší produkt však vznikal i potištěný papír (vylepování vnitřku kufrů, předsádky knih a jiné). Studio CALICO se zaměřuje přednostně na ruční potištění papírových materiálů a výrobků.

Mezi výrobky najdete jak samotný potištěný papírový materiál – potahové papíry, tak i samotné produkty, s ručním potiskem (zápisníky, desky, tubusy…).

text a foto zdroj: Calico

StudioCalico

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: