DOPRAVA ZDARMA NAD 500 KČ!

Zápisník Calico Blad, tečkovaný

Blad, to je zelený zápisník od Calico.  
 
Řada unikátních zápisníků Calico, které mají originální konstrukci knižní vazby. Jejich desky jsou potaženy papíry s ručním tiskem. 

K zápisníkům přistupujeme komplexně a svébytnou vizuální podobou podporujeme vysoce kvalitními materiály. Potah a předsádky jsou z papíru, který je potištěn sítotiskem. Knižní blok je z vysoce kvalitního papíru Fedrigoni Arcoprint, který má příjemný odstín a strukturu povrchu. Blok má tečkovanou lineaturu.
 
Velikost  22 × 16,5 cm
Papír   Arcoprint Edizoni Avorio 1,7 (90 g/m2)
Počet stran   128
Vyrobeno  ČR
 
Zdroj, foto a design: Calico
Skladem (4 ks)
Kód: 2989
Značka: Calico
390 Kč / ks 322,31 Kč bez DPH
Kategorie: DOPLŇKY

Designérské studio CALICO vzniklo v lednu roku 2012 a zabývá se ručním tiskem historických nekonečných vzorů. Výrobky se vyznačují materiály prvotřídní kvality, exklusivitou ručního zpracování a vysokou estetickou hodnotou, kterou zaručují pečlivě vybírané vzory. Studio Calico vlastní sbírku několika set historických vzorů, které re-designuje a znovu používá v mnoha barevných kombinacích. Všechny produkty studia jsou ručně vyráběné a jak po materiálové, tak po technologické stránce splňují ty nejnáročnější požadavky. I tyto dvě kritériá z nich tak tvoří luxusní výrobky. Kromě sítotiskové dílny se Calico věnují unikátní, dnes již téměř zaniklé metodě – kartounovému tisku. Jako jedni z mála na světě se snaží zachovat tuto původní technologii, používanou v tradičních kartounových továrnách, „kartounkách“, jejichž rozmach udělal z českých zemí v době průmyslové revoluce jedno z textilních center. Kartounový tisk byl dříve využíván výhradně pro potisk textilu (ubrusy, šátky, metrový textil a další), jako vedlejší produkt však vznikal i potištěný papír (vylepování vnitřku kufrů, předsádky knih a jiné). Studio CALICO se zaměřuje přednostně na ruční potištění papírových materiálů a výrobků.

Mezi výrobky najdete jak samotný potištěný papírový materiál – potahové papíry, tak i samotné produkty, s ručním potiskem (zápisníky, desky, tubusy…).

text a foto zdroj: Calico

StudioCalico

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: