DOPRAVA ZDARMA NAD 500 KČ!

Zápisník Calico Trence

Naše ručně šité zápisníky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Pro šité bloky používáme kvalitní papír Fedrigoni Arcoprint Milk White, gramáže 100 g/m2. Na deskách naleznete Calico české nekonečné vzory, které jsou v tomto případě tisknuty sítotiskem.

Kombinace kvalitních materiálů a klasického knihařského zpracování dělá z Calico zápisníků unikátní a luxusní výrobek.

V naší nabídce si můžete vybrat z osmi barevných kombinací osmi nekonečných vzorů. 

Velikost  17,5 × 12,5 cm
Papír   Arcoprint Milk White (100 g/m2)
Počet stran   64
Vyrobeno  ČR
 
Zdroj, foto a design: Calico
Kód: 2501/LIN
Značka: Calico
220 Kč / ks 181,82 Kč bez DPH
Kategorie: DOPLŇKY
Druh: Linkovaný
Skladem (2 ks) | 2501/LIN
220 Kč / ks
181,82 Kč bez DPH

Designérské studio CALICO vzniklo v lednu roku 2012 a zabývá se ručním tiskem historických nekonečných vzorů. Výrobky se vyznačují materiály prvotřídní kvality, exklusivitou ručního zpracování a vysokou estetickou hodnotou, kterou zaručují pečlivě vybírané vzory. Studio Calico vlastní sbírku několika set historických vzorů, které re-designuje a znovu používá v mnoha barevných kombinacích. Všechny produkty studia jsou ručně vyráběné a jak po materiálové, tak po technologické stránce splňují ty nejnáročnější požadavky. I tyto dvě kritériá z nich tak tvoří luxusní výrobky. Kromě sítotiskové dílny se Calico věnují unikátní, dnes již téměř zaniklé metodě – kartounovému tisku. Jako jedni z mála na světě se snaží zachovat tuto původní technologii, používanou v tradičních kartounových továrnách, „kartounkách“, jejichž rozmach udělal z českých zemí v době průmyslové revoluce jedno z textilních center. Kartounový tisk byl dříve využíván výhradně pro potisk textilu (ubrusy, šátky, metrový textil a další), jako vedlejší produkt však vznikal i potištěný papír (vylepování vnitřku kufrů, předsádky knih a jiné). Studio CALICO se zaměřuje přednostně na ruční potištění papírových materiálů a výrobků.

Mezi výrobky najdete jak samotný potištěný papírový materiál – potahové papíry, tak i samotné produkty, s ručním potiskem (zápisníky, desky, tubusy…).

text a foto zdroj: Calico

StudioCalico

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: