❄ Vánoční dárky, zakoupené během prosince, Vám bez problému VYMĚNÍME až do konce ledna za cokoliv jiného. ❄

VYPRODÁNO - Fotoalbum Albumárium Pivoňky

Fotoalbum s autorskými ilustracemi z kolekce Bavlník & eukalyptus. 30 vnitřních listů proložených pergamenovým papírem. Papír pochází z ekologického hospodářství s dlouholetou tradicí, je hladký a má krémový nádech. Listy jsou s deskami svázány velice pevnou šroubovou vazbou. Přebal je potištěn autorskými ilustracemi a ošetřen matnou laminací. Hřbet fotoalba je potažen plátnem v přírodní barvě. 

Fotoalbum s autorskými ilustracemi bavlníku a eukalyptu. Obsahuje 30 listů jemně krémového ekologicky vyráběného papíru Munken Pure. Každý list je opatřen takzvaným bigováním, které usnadňuje ohyb stránek. Jako mezilisty pro ochranu fotografií je použitý klasický pergamenový papír s lineární strukturou tak, jak ho známe z původních fotoalb. Velice pevná a odolná šroubová vazba s plátěným hřbetem zajišťuje kvalitní spojení všech listů. Na deskách najdete akvarelové ilustrace eukalyptových větviček a tobolek bavlníku. Přebal je opatřen matnou laminací, která chrání jeho povrch.

Fotoalbum je vyráběno ručně z ekologického papíru a z recyklovaných materiálů. Nákupem tohoto produktu podpoříte tradiční řemeslo, českou značku a malé podnikatele, kteří tvoří s láskou. 

Velikost desky  29 x 24,5 cm
Velikost listy  24 x 24 cm
Materiál  eco papír, desky
Vyrobeno  ČR
 
Zdroj, foto a design: Albumárium
Momentálně nedostupné (1 ks)
Kód: 6167
Značka: Albumárium
1 450 Kč / ks 1 198,35 Kč bez DPH
Kategorie: Fotoalba

Fotoalbum Albumárium 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu