❄ Vánoční dárky, zakoupené během prosince, Vám bez problému VYMĚNÍME až do konce ledna za cokoliv jiného. ❄

Minialbum Albumárium Luční kvítí

Dárkové minialbum s autorskými ilustracemi. Je vhodné pro instaxové fotografie nebo klasické fotografie ve formátu 10x10cm. Albem můžete nejen listovat, ale v rozložené podobě je možné ho mít i kdekoli vystavené. Do alba vlepíte 9 fotografií a několik dalších lze schovat do vnitřní kapsičky. Papír přírodní zelené barvy o vysoké gramáži spolu s plátnem u kapsičky jsou vyřazené materiály, kterým jsme znovu vdechli život. Desky jsou opatřeny laminací a najdete na nich akvarelové ilustrace kolouška z kolekce Lesní království.

Minialba jsou ideální volbou, když chcete věnovat jen pár fotografií. Rozkládají se jako leporelo, prohlížení fotek je tak ještě větší zábava. Oproti klasickému fotoalbu má tu výhodu, že si ho lze v rozložené formě vystavit a využít třeba i jako dekoraci. Díky čtvercovému formátu fotografie působí v albu hezky upraveně a originálně. Do alba vlepíte 9 fotografií ve formátu 10x10cm. Výhodou je také kapsička, do které můžete schovat několik dalších fotografií a nebo ji využít podle vaší fantazie na vzkaz či cokoli jiného. Album je opatřené gumičkou, která zajišťuje snadné a rychlé otevírání.
Pro výrobu fotoalb byly využity krásné papíry o vysoké gramáži, které jsme zachránili před vyhozením a dali jim šanci znovu zazářit. Kousek knihařského plátna u kapsičky má stejný příběh. Přebal desek je z ekologicky vyráběného papíru Munken Pure, na kterém je kvalitní tisk autorských akvarelových ilustrací.

Minialbum je vyráběno ručně z ekologického papíru a zrecyklovaných materiálů. Nákupem tohoto produktu podpoříte tradiční řemeslo, českou značku a malé podnikatele, kteří tvoří s láskou.

Velikost  14 x 14 cm
Materiál  eco papír
Vyrobeno  ČR
 
Zdroj, foto a design: Albumárium
Skladem (1 ks)
Kód: 61991
Značka: Albumárium
540 Kč / ks 446,28 Kč bez DPH
Kategorie: Fotoalba

Minialbum Albumárium Luční kvítí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu