DOPRAVA ZDARMA NAD 500 KČ!

Metr na stěnu Mellow Velryba Gerda

Děti rychle rostou a tak je velká zábava se změřit aspoň každý týden. Na to velmi dobře poslouží metr s oblíbeným motivem od Mellow. Metr jednou nalepíte na stěnu a Vaše děti se můžou těšit z toho, o kolik povyrostly. 

Přemýšlíte nad zkrášlením dětského pokoje nebo jiného prostoru? 

Přinášíme Vám zajímavý produkt, kterým velmi lehce změníte atmosféru pokoje k nepoznání. Naše samolepky na stěnu jsou vyrobené z prémiového materiálu, textilní samolepící tapety francouzské výroby firmy Antalis. Originální design našeho ilustrátora Adriana Macha natiskneme u našeho dodavatele na Slovensku. 

Naše samolepky najdete uspořádané na jednom archu, kvalitně vytištěné a předřezané, takže je nemusíte vystřihovat, ale jen je jednoduše odlepíte z archu a nalepíte na vybrané místo na stěně. V balení najdete návod jak to jednoduše zvládnout. Kreativitě se meze nekladou. Na stěně si můžete ilustrace uspořádat dle svého uvážení. 

Důležité je dbát na to, aby se samolepky nelepily na čerstvě vymalovanou stěnu. Od malování stěny by mělo uplynout aspoň 20 dnů. Pokud se Vám nebo Vašim dětem po nějaké době motiv nebude líbit, můžete ho jednoduše odlepit, bez toho aniž byste poškodili barvu stěny, nebo omítku. Samolepka se dá lehce odlepit a nezanechá na stěně žádný kousek lepidla. Pokud Vaše stěna není bílá, nevadí. Naše samolepky mají 96% krytí, takže barva stěny nebude prosvítat. 

Teď už stačí jen vybrat a začít s dekorováním Vašeho pokoje! 

Velikost
 39 x 153 cm
Materiál
 ANTALIS Coala Silky Wallcover Textile
Složení  Tkaný polyester/ PVC Free
Gramáž  170 g/m2
Vyrobeno  SR
 
Zdroj, foto a design: Mellow

 

Skladem (2 ks)
Kód: 6525
Značka: Mellow
1 190 Kč / ks 983,47 Kč bez DPH
Kategorie: Samolepky na stěnu
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: