Vše, co vidíte skladem na e-shopu, tak najdete i u nás v kamenné prodejně na Letné, Praha 7. ✌

Fotoalbum Albumárium Afrika

Fotoalbum s autorskými ilustracemi bavlníku a eukalyptu. Obsahuje 30 listů jemně krémového ekologicky vyráběného papíru Munken Pure. Každý list je opatřen takzvaným bigováním, které usnadňuje ohyb stránek. Jako mezilisty pro ochranu fotografií je použitý klasický pergamenový papír s lineární strukturou tak, jak ho známe z původních fotoalb. Velice pevná a odolná šroubová vazba s plátěným hřbetem zajišťuje kvalitní spojení všech listů. Na deskách najdete akvarelové ilustrace eukalyptových větviček a tobolek bavlníku. Přebal je opatřen matnou laminací, která chrání jeho povrch.

Fotoalbum je vyráběno ručně z ekologického papíru a z recyklovaných materiálů. Nákupem tohoto produktu podpoříte tradiční řemeslo, českou značku a malé podnikatele, kteří tvoří s láskou. 

V každém album najdete zdarma arch samolepek.

Říká se, že detaily tvoří celek. A je to tak! 

Samolepky vám pomohou dotáhnout právě ty poslední detaily, na kterých tolik záleží. Autorské ilustrace vám budou ladit s motivem fotoalba nebo si je namíchejte podle svého. K motivu s duhami a foťáky, které jsou v neutrálních barvách se bude hodit do páru jakýkoli další aršík samolepek. 

Aršík obsahuje 6 samolepek: 2x duha, polaroid, vintage fotoaparát s bleskem, nápisy "Láska nemá podmínky ani hranice" a "Vzpomínky jsou poklad". 

Velikost desky  29 x 24,5 cm
Velikost listy  24 x 24 cm
Materiál  eco papír, desky
Vyrobeno  ČR
 
Zdroj, foto a design: Albumárium
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 13456
Značka: Albumárium
1 830 Kč / ks 1 512,40 Kč bez DPH
Kategorie: Fotoalba
Položka byla vyprodána…

Fotoalbum Albumárium 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu