Vše, co vidíte skladem na e-shopu, tak najdete i u nás v kamenné prodejně na Letné, Praha 7. ✌

O nás ♡

IMG_2299

 

Nakupuj LOKÁLNĚ!

A tvoř s námi Kuráž STORY ♡

Děláme obchod, který dává #smysl. Nám, našim zákazníkům, našim dodavatelům. Ve čtvrti, kde se žije dobře. Vytváříme komunitu podporující místní a lokální výrobu. Pomáháme začínajícím tvůrcům i ostříleným značkám prodávat jejich zboží. Zákazníkům nabízíme dárky, které nezapadnou. A pocit, že svým nákupem podporují smysluplný obchod. To vše s úsměvem a lidským přístupem. Třináct let tvoříme Kuráž (byznys) story. 
 

Dream TEAM ❤️ GRL PWR

hhhh

 

ELÍ ❤️

Je Kurážní head store manager a to každým coulem. Někdy máme pocit, že má klona, protože to, co Elí dokáže stihnout je tak za 3 lidi. Pečuje o eshop i sklad, o zákaznický servis a hlavně sítě. Instagram je její druhý domov a pokud se ptáte, koho tam tak často vidíte, tak to je právě naše Eli. Má psího společníka a pracanta roku Julina, který je takový utajený šéf Kuráže. Pokud Eli u nás nenajdete, tak se ráda motá kolem hudby a vydavatelství Supraphon, kde ji také pracovně zastihnete. Jak to všechno zvládá? Nevíme. 

MÍŠA ❤️

Majitelka a zakladatelka Kuráže. Bez jejích vizí by Kuráž nikdy nevznikla a nebyla tím, čím je. Je brand managerka a manželka designéra SKAKALA.cz Po zbytek času dělá mámu (skoro) na plný úvazek. Jejím srdcovým projektem jsou přírodní rtěnky Michala, které vydupala ze země a které Kuráž hrdě a exkluzivně prodává. Pusu na to!

EVČA ❤️

Pro vás do Kuráže vybírá šperky. Sama má vlastní značku Jelly-fish, proto se ve špercích skvěle orientuje. Díky Evče máme v Kuráži báječný výběr náušnic, prstenů a náhrdelníků pro každou příležitost. Teď ji v Kuráži nepotkáte, protože dělá supermámu. Ale když si pořídíte její šperk, vykouzlí vám úsměv na tváři tak, že máte ihned lepší den.  

DENY ❤️

Tvoří vegan kabelky a psaníčka pod vlastní značkou Eatme. Je velmi precizní a dbá, aby byly všechny kousky z textilu v pořádku. Vybírá pro vás nové značky tak, abyste u nás vždycky našli dárek, který nezapadne. Je chic a hlídá, abychom v Kuráži mysleli udržitelně :) Taky offline pečuje o kurážní výlohu.

KLÁRA ❤️

Je úžasně organizovaná a zároveň má kreativního ducha, což je pro nás klíčové. Díky skvělému přehledu o našem sortimentu vám ochotně pomůže s výběrem zboží. Jejím nejmilejším motivem je Malý princ a taky cokoliv s králíčky, protože má jednoho doma. Studia práv vystřídalo tvůrčí zaměření a bijící srdce pro Kuráž.

TEREZ ❤️

Máme štěstí, že máme Terku. Její výtvarný talent se nezapře, a tak se u nás stará nejen o pohodu na place, ale nově i o vizuální stránku. Místo učitelských starostí před katedrou se rozhodla taky rozvíjet vlastní značku Illustera. Ilustrace + Tera. Spojení, které nejen dobře zní, ale i vypadá.

 

KS_04

 

Kuráž HiSTORY & HiLIGHTS 

2011 – Grand Opening

2013 – Napsali o nás ve Forbesu a NewYork Times

2015 – Starý band se rozpadl a vznikla Kuráž 2.0

2016 – Stěhování na Letnou a vznik nového Dream Týmu

☞ až do teď žijeme Kuráž story – 13. rok na Praze 7 

v ❤️ Art Districtu, ou yeee!

Děkujeme Vám za podporu 


kuraz-letenskamista23-21

Zpět do obchodu