DOPRAVA ZDARMA NAD 500 KČ!

O nás ♡

IMG_4198 

Nakupuj LOKÁLNĚ!

A tvoř s námi Kuráž STORY ♡

Děláme obchod, který dává #smysl. Nám, našim zákazníkům, našim dodavatelům.Ve čtvrti, kde se žije dobře. Vytváříme komunitu podporující místní a lokální výrobu. Pomáháme začínajícím tvůrcům i ostříleným značkám prodávat jejich zboží. Zákazníkům nabízíme dárky, které nezapadnou. A pocit, že svým nákupem podporují smysluplný obchod. To vše s úsměvem a lidským přístupem. Devět let tvoříme Kuráž (byznys) story. 

 KS_02

 

 

Dream TEAM ❤️ GRL PWR

 

KS_03

 

ELÍ ❤️

Je Kurážní head store manager a to každým coulem. Někdy máme pocit, že má klona, protože to, co Elí dokáže stihnout je tak za 3 lidi. Pečuje o eshop, skladové hospodářství, o zákaznický servis a sítě. Když se náhodou nudí, tak pro vás vyšvihne storýčko, abyste přesně věděli, co je u nás zrovna doplňeno. Má společníka Juldu. Je to psí parťák, se kterým to všechno hravě zvládá. A pokud není v Kuráži, tak zpívá v Národním. Zajděte si na Kouzelnou flétnu. Vyrazí vám dech.  

EVČA ❤️

Pro vás do Kuráže vybírá šperky. Sama má vlastní značku Jelly-fish, proto se ve špercích skvěle orientuje. Díky Evče máme v Kuráži báječný výběr náušnic, prstenů a náhrdelníků pro každou příležitost. Teď ji v Kuráži nepotkáte, protože dělá supermámu. Ale když si pořídíte její šperk, vykouzlí vám úsměv na tváři tak, že máte ihned lepší den.  

DENY ❤️

Tvoří vegan kabelky a psaníčka pod vlastní značkou eatme. Je velmi precizní a dbá, aby byly všechny kousky z textilu v pořádku. Vybírá pro vás nové značky tak, abyste u nás vždycky našli dárek, který nezapadne. Je chic a hlídá, abychom v Kuráži mysleli udržitelně :) Taky offline pečuje o kurážní výlohu.  

GÁBI ❤️

V Kuráži, krom prodeje pečuje o online – co se kde o Kuráži píše. Je profík na češtinu a angličtinu, takže opravuje všechny naše copy texty a chyby :) A jestli vám ještě nechodí naše newslettry, přihlašte si je. Ty od Gábi vás budou bavit!

KRISTI ❤️

Kuráž miluje. Dlouhé roky jí s obdivem navštěvovala, aby se nakonec stala její součástí a pomáhala rozdávat radost. A že jí to jde! Pomůže, poradí, , cokoliv dobře zanalizuje a ještě se s ní zasmějete. Studuje anglistiku a francouzskou filologii na FFUK a do budoucna plánuje práci s lidmi. Tak se nebojte se jí na cokoliv zeptat! Ví co dělá.

MÍŠA ❤️

Majitelka a zakladatelka Kuráže. Je členem projektu Můžeš Podnikat, který inspiruje středoškoláky k podnikavosti. Externě na sítích pomáhá Graphitestudio.cz a Decorista.cz. Je brand manager designéra SKAKALA.cz Po zbytek času dělá mámu (skoro) na plný úvazek. 

 

KS_04

 

Kuráž HiSTORY & HiLIGHTS 

2011 – Grand Opening

2013 – Napsali o nás ve Forbesu a NewYork Times

2015 – Starý band se rozpadl a vznikla Kuráž 2.0

2016 – Stěhování na Letnou a vznik nového Dream Týmu

☞ až do teď žijeme Kuráž story – 9. rok na Praze 7 

v ❤️ Art Districtu, ou yeee!

Děkujeme Vám za podporu 


120011300_631843924128774_5328904044488614238_n