DOPRAVA ZDARMA NAD 700 KČ!

O nás ♡

IMG_4081

 

Nakupuj LOKÁLNĚ!

A tvoř s námi Kuráž STORY ♡

Děláme obchod, který dává #smysl. Nám, našim zákazníkům, našim dodavatelům.Ve čtvrti, kde se žije dobře. Vytváříme komunitu podporující místní a lokální výrobu. Pomáháme začínajícím tvůrcům i ostříleným značkám prodávat jejich zboží. Zákazníkům nabízíme dárky, které nezapadnou. A pocit, že svým nákupem podporují smysluplný obchod. To vše s úsměvem a lidským přístupem. Deset let tvoříme Kuráž (byznys) story. 
 

Dream TEAM ❤️ GRL PWR

 KS_03 (3) new NEW (kopie)

 

ELÍ ❤️

Je Kurážní head store manager a to každým coulem. Někdy máme pocit, že má klona, protože to, co Elí dokáže stihnout je tak za 3 lidi. Pečuje o eshop, skladové hospodářství, o zákaznický servis a sítě. Když se náhodou nudí, tak pro vás vyšvihne storýčko, abyste přesně věděli, co je u nás zrovna doplňeno. Má společníka Juldu. Je to psí parťák, se kterým to všechno hravě zvládá. A pokud není v Kuráži, tak zpívá v Národním. Zajděte si na Kouzelnou flétnu. Vyrazí vám dech.  

EVČA ❤️

Pro vás do Kuráže vybírá šperky. Sama má vlastní značku Jelly-fish, proto se ve špercích skvěle orientuje. Díky Evče máme v Kuráži báječný výběr náušnic, prstenů a náhrdelníků pro každou příležitost. Teď ji v Kuráži nepotkáte, protože dělá supermámu. Ale když si pořídíte její šperk, vykouzlí vám úsměv na tváři tak, že máte ihned lepší den.  

DENY ❤️

Tvoří vegan kabelky a psaníčka pod vlastní značkou eatme. Je velmi precizní a dbá, aby byly všechny kousky z textilu v pořádku. Vybírá pro vás nové značky tak, abyste u nás vždycky našli dárek, který nezapadne. Je chic a hlídá, abychom v Kuráži mysleli udržitelně :) Taky offline pečuje o kurážní výlohu.

EMA ❤️

Utekla k nám z administrativního světa a my jsme za to moc rádi. Nebojte se jí zeptat, pokud si nevíte rady! Ema pro vás tvoří taky naše newslettery, díky kterým o nákupní inspiraci nikdy nebude nouze. Mimo láskyplnou péči o rodinu, morčátka a naši Kuráž stíhá i magisterské studium na FSV UK. Je nejen pečlivá, ale i empatická a její velkou vášní je kresba.

KLÁRA ❤️

Je úžasně organizovaná a zároveň má kreativního ducha, což je pro nás klíčové. Díky skvělému přehledu o našem sortimentu vám ochotně pomůže s výběrem zboží. Jejím nejmilejším motivem je Malý princ a taky cokoliv s králíčky, protože má jednoho doma. Aktuálně dokončuje studia práv, ale ráda sama o sobě říká, že své profesní zaměření vidí spíše tvůrčím směrem.

MÍŠA ❤️

Majitelka a zakladatelka Kuráže. Je členem projektu Můžeš Podnikat, který inspiruje středoškoláky k podnikavosti. Externě na sítích pomáhá Graphitestudio.cz a Decorista.cz. Je brand manager designéra SKAKALA.cz Po zbytek času dělá mámu (skoro) na plný úvazek. 

 

KS_04

 

Kuráž HiSTORY & HiLIGHTS 

2011 – Grand Opening

2013 – Napsali o nás ve Forbesu a NewYork Times

2015 – Starý band se rozpadl a vznikla Kuráž 2.0

2016 – Stěhování na Letnou a vznik nového Dream Týmu

☞ až do teď žijeme Kuráž story – 11. rok na Praze 7 

v ❤️ Art Districtu, ou yeee!

Děkujeme Vám za podporu 


120011300_631843924128774_5328904044488614238_n

Zpět do obchodu