DOPRAVA ZDARMA NAD 500 KČ!

O nás ♡

IMG_4081

 

Nakupuj LOKÁLNĚ!

A tvoř s námi Kuráž STORY ♡

Děláme obchod, který dává #smysl. Nám, našim zákazníkům, našim dodavatelům.Ve čtvrti, kde se žije dobře. Vytváříme komunitu podporující místní a lokální výrobu. Pomáháme začínajícím tvůrcům i ostříleným značkám prodávat jejich zboží. Zákazníkům nabízíme dárky, které nezapadnou. A pocit, že svým nákupem podporují smysluplný obchod. To vše s úsměvem a lidským přístupem. Deset let tvoříme Kuráž (byznys) story. 

 KS_02

 

 

Dream TEAM ❤️ GRL PWR

 KS_03 (3) new NEW (kopie)

 

ELÍ ❤️

Je Kurážní head store manager a to každým coulem. Někdy máme pocit, že má klona, protože to, co Elí dokáže stihnout je tak za 3 lidi. Pečuje o eshop, skladové hospodářství, o zákaznický servis a sítě. Když se náhodou nudí, tak pro vás vyšvihne storýčko, abyste přesně věděli, co je u nás zrovna doplňeno. Má společníka Juldu. Je to psí parťák, se kterým to všechno hravě zvládá. A pokud není v Kuráži, tak zpívá v Národním. Zajděte si na Kouzelnou flétnu. Vyrazí vám dech.  

EVČA ❤️

Pro vás do Kuráže vybírá šperky. Sama má vlastní značku Jelly-fish, proto se ve špercích skvěle orientuje. Díky Evče máme v Kuráži báječný výběr náušnic, prstenů a náhrdelníků pro každou příležitost. Teď ji v Kuráži nepotkáte, protože dělá supermámu. Ale když si pořídíte její šperk, vykouzlí vám úsměv na tváři tak, že máte ihned lepší den.  

DENY ❤️

Tvoří vegan kabelky a psaníčka pod vlastní značkou eatme. Je velmi precizní a dbá, aby byly všechny kousky z textilu v pořádku. Vybírá pro vás nové značky tak, abyste u nás vždycky našli dárek, který nezapadne. Je chic a hlídá, abychom v Kuráži mysleli udržitelně :) Taky offline pečuje o kurážní výlohu.

EMA ❤️

Utekla k nám z administrativního světa a my jsme za to moc rádi. Nebojte se jí zeptat, pokud si nevíte rady! Ema pro vás tvoří taky naše newslettery, díky kterým o nákupní inspiraci nikdy nebude nouze. Mimo láskyplnou péči o rodinu, morčátka a naši Kuráž stíhá i magisterské studium na FSV UK. Je nejen pečlivá, ale i empatická a její velkou vášní je kresba.

KLÁRA ❤️

Je úžasně organizovaná a zároveň má kreativního ducha, což je pro nás klíčové. Díky skvělému přehledu o našem sortimentu vám ochotně pomůže s výběrem zboží. Jejím nejmilejším motivem je Malý princ a taky cokoliv s králíčky, protože má jednoho doma. Aktuálně dokončuje studia práv, ale ráda sama o sobě říká, že své profesní zaměření vidí spíše tvůrčím směrem.

MÍŠA ❤️

Majitelka a zakladatelka Kuráže. Je členem projektu Můžeš Podnikat, který inspiruje středoškoláky k podnikavosti. Externě na sítích pomáhá Graphitestudio.cz a Decorista.cz. Je brand manager designéra SKAKALA.cz Po zbytek času dělá mámu (skoro) na plný úvazek. 

 

KS_04

 

Kuráž HiSTORY & HiLIGHTS 

2011 – Grand Opening

2013 – Napsali o nás ve Forbesu a NewYork Times

2015 – Starý band se rozpadl a vznikla Kuráž 2.0

2016 – Stěhování na Letnou a vznik nového Dream Týmu

☞ až do teď žijeme Kuráž story – 10. rok na Praze 7 

v ❤️ Art Districtu, ou yeee!

Děkujeme Vám za podporu 


120011300_631843924128774_5328904044488614238_n

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení