DOPRAVA ZDARMA NAD 500 KČ!

Jak s námi spolupracovat?

 
 
Jste designér nebo firma a chtěli byste nám nabídnout produkty k prodeji do naší kamenné prodejny (Kuráž, Veletržní 48, Praha 7) a
e-shop? Těšíme se na Vaši tvorbu!
 
Jak postupovat dále?
 
1. Základní předpoklady k prodeji v Kuráži.
 
V Kuráži nabízíme kvalitní výběr produktů od českých a slovenských značek a tvůrců. Je Vámi nabízený produkt navržen českým či slovenským tvůrcem?
Pokud ano, postupte k dalšímu bodu.

 

2. Pošlete nám informace o produktu mailem.

Na e-mailovou adresu autori@kuraz.cz pošlete následující informace.
 
  • jaký produkt nabízíte
  • fotografie nabízeného produktu nebo produktů
  • !CENÍK!VOC a MOC – pokud se liší v případě komise a přímého odkupu (VOC - cena pro autora v případě komise, MOC - doporučená prodejní a konečná cena pro zákazníka) 
  • informaci, zda jste plátci DPH
  • kde a kdo produkt vyrábí
  • kde svůj produkt již prodáváte (kamenné prodejny, e-shopy...)
  • + další Vámi zvolené prezentační podklady

 

3. Chvilka na odpověď

O Vaší nabídce nerozhoduje pouze jeden člověk, ale celý tým. Proto na naši odpověď můžete čekat déle, i když se budeme snažit o co nejrychlejší odezvu. Vždy se Vám však k Vaší nabídce vyjádříme. Nejpozději do jednoho měsíce, většinou odpověď můžete však očekávat do jednoho týdne.
 
 

4. Prodej

Pokud naše odpověď bude kladná a navážeme společně spolupráci. Ozveme se Vám ohledně doladění spolupráce – podpis smlouvy, dohodnutí marže, dodání zboží, vystavení na e-shopu... – do e-mailu.
 
 
Předem děkujeme za zájem být součástí Kuráže a těšíme se na Vámi zaslanou nabídku. Pokud však nebude nabídka obsahovat veškeré vypsané informace, nemůžeme se jí ani zabývat, děkujeme za pochopení.
 
Těšíme se na Vás!
Team Kuráž