Vše, co vidíte skladem na e-shopu, tak najdete i u nás v kamenné prodejně na Letné, Praha 7. ✌

Jak s námi spolupracovat?

 
 
Jste designér nebo firma a chtěli byste nám nabídnout produkty k prodeji do naší kamenné prodejny (Kuráž, Veletržní 48, Praha 7) a e-shopu? Těšíme se na Vaši tvorbu!
 
Jak postupovat dále?
 
1. Základní předpoklady k prodeji v Kuráži.
 
V Kuráži nabízíme kvalitní výběr produktů od českých a slovenských značek a tvůrců. Je Vámi nabízený produkt navržen českým či slovenským tvůrcem?
Pokud ano, postupte k dalšímu bodu.

 

2. Pošlete nám informace o produktu mailem.

Na e-mailovou adresu autori@kuraz.cz pošlete následující informace.
 
  • jaký produkt nabízíte
  • fotografie nabízeného produktu nebo produktů
  • !CENÍK!VOC a MOC – pokud se liší v případě komise a přímého odkupu (VOC - cena pro autora v případě komise, MOC - doporučená prodejní a konečná cena pro zákazníka) 
  • informaci, zda jste plátci DPH
  • kde a kdo produkt vyrábí
  • kde svůj produkt již prodáváte (kamenné prodejny, e-shopy...)
  • + další Vámi zvolené prezentační podklady

 

3. Chvilka na odpověď

O Vaší nabídce nerozhoduje pouze jeden člověk, ale celý tým. Proto na naši odpověď můžete čekat déle, i když se budeme snažit o co nejrychlejší odezvu. Vždy se Vám však k Vaší nabídce vyjádříme. Nejpozději do jednoho měsíce, většinou odpověď můžete však očekávat do jednoho týdne.
 
 

4. Prodej

Pokud naše odpověď bude kladná a navážeme společně spolupráci. Ozveme se Vám ohledně doladění spolupráce – podpis smlouvy, dohodnutí marže, dodání zboží, vystavení na e-shopu... – do e-mailu.
 
 
Předem děkujeme za zájem být součástí Kuráže a těšíme se na Vámi zaslanou nabídku. Pokud však nebude nabídka obsahovat veškeré vypsané informace, nemůžeme se jí ani zabývat, děkujeme za pochopení.
 
Těšíme se na Vás!
Team Kuráž
Zpět do obchodu