Vše, co vidíte skladem na e-shopu, tak najdete i u nás v kamenné prodejně na Letné, Praha 7. ✌

Fotoalbum Albumárium Cestovatel

Fotoalbum s autorskými ilustracemi. Obsahuje 30 listů jemně krémového ekologicky vyráběného papíru Munken Pure. Každý list je opatřen takzvaným bigováním, které usnadňuje ohyb stránek. Jako mezilisty pro ochranu fotografií je použitý klasický pergamenový papír s lineární strukturou tak, jak ho známe z původních fotoalb. Velice pevná a odolná šroubová vazba s plátěným hřbetem zajišťuje kvalitní spojení všech listů. Na deskách najdete akvarelové ilustrace velryb. Přebal je opatřen matnou laminací, která chrání jeho povrch.

Fotoalbum je vyráběno ručně z ekologického papíru a z recyklovaných materiálů. Nákupem tohoto produktu podpoříte tradiční řemeslo, českou značku a malé podnikatele, kteří tvoří s láskou. 

V každém album najdete zdarma arch samolepek.

Říká se, že detaily tvoří celek. A je to tak! 

Samolepky vám pomohou dotáhnout právě ty poslední detaily, na kterých tolik záleží. Autorské ilustrace, vám budou ladit s motivem fotoalba nebo si je namíchejte podle svého. K cestovatelskému motivu se bude skvěle hodit třeba aršík lučních samolepek. 

Aršík obsahuje 7 samolepek: karavan, batoh, plecháček s bylinkami, girlanda, ukazatel, teepee a nápis "Láska nemá podmínky ani hranice". 

Vyrobeno v České republice.

Velikost desky  29 x 24,5 cm
Velikost listy  24 x 24 cm
Materiál  eco papír, desky
Vyrobeno  ČR
 
Zdroj, foto a design: Albumárium
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 6139
Značka: Albumárium
1 830 Kč / ks 1 512,40 Kč bez DPH
Kategorie: Fotoalba
Položka byla vyprodána…

Fotoalbum Albumárium Cestovatel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu