Vše, co vidíte skladem na e-shopu, tak najdete i u nás v kamenné prodejně na Letné, Praha 7. ✌

Letadlo Aerolinky z lepenky BOEING 314 Clipper

Letadélko z materiálu určeného pro výrobu krabic dokáže létat? Ano, podívejte se sami

Tato skládačka z vlnité lepenky vás přesvědčí o tom, že klouzavý let není výsadou jen drahých materiálů. Házedlo je sice určené dětem od věku osmi let, ale ocení jej i dospělí muži. Ideální je pro odreagování kravatových chlapců tvrdě pracujících za monitory ve velkoplošných kancelářích. Lze je využít i pro posílání papírových psaníček komukoli na opačné straně místnosti. Zavěšené ve formaci na stěně nebo pod stropem zútulní každý interiér.

Složení letadla nezabere víc než 15 minut a není k němu potřeba žádných pomůcek kromě desky stolu. Modely vycházejí z tvarů skutečných historických letadel. Každý typ je vždy výsledkem dlouhé evoluční řady prototypů. Důležitou vlastností výrobku je poměr zábavy, který přináší, a jeho ekologické stopy. Až Vás jednou omrzí, můžete ho prostě vyhodit do papíru nebo na kompost.

Jednotlivé výsekové archy skládačky jsou baleny v lepenkových krabicích s potiskem. Na zadní straně je návod k sestavení. Rozměry obalu jsou 315x575x18 mm. Rozpětí sestaveného modelu je cca 0,5 m.

Velikost  cca 0,5 m
Materiál  vlnitá lepenka
Barva  béžová
Vyrobeno  ČR
 
Zdroj, foto a design: Aerolinky z lepenky 
Položka byla vyprodána…
Momentálně vyprodáno
Kód: 4512
390 Kč / ks 322,31 Kč bez DPH
Kategorie: PÁNOVÉ
Položka byla vyprodána…

Letadlo Aerolinky z lepenky BOEING 314 Clipper

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu